2016 yılında Hakime Işıklı ve Oğuz Işıklı tarafından kurulan Bahçeşehir Hukuk Bürosu ve Arabuluculuk Merkezi, özellikle Bahçeşehir ve civarı bölgelerde, aynı zamanda Türkiye’nin birçok ilinde müvekkil ve danışanlarını çözüm odaklı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla ayrıcalıklı kılmakta ve çalışma alanlarına devamlı olarak yenilerini ekleyerek teknoloji ve çağın gerekliliklerine uygun şekilde büyümesini sürdürmektedir. Buna karşılık büyürken, müvekkilleriyle olan birebir iletişiminden ve butik iş yapma felsefesinden ödün vermemektedir. Hukuki faaliyetler bakımından belirli alanlarda ihtisaslaşmayı ilke edinen Bahçeşehir Hukuk Bürosu ve Arabuluculuk Merkezi, “müşteri odaklı” değil “müvekkil odaklı” avukatlık hizmeti yürütmeyi ve markalaşmayı amaç edinerek müvekkillerine daha iyi bir hizmet sağlamaktadır.

    Büromuz, Türkiye’nin her yerindeki bireysel ve kurumsal müvekkillerine, profesyonel hukukçu kadrosu ve çözüm ortaklarıyla birlikte Ticaret ve Şirketler Hukuku, Gayrimenkul, İnşaat Hukuku ve Kentsel Dönüşüm Hukuku, Enerji Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku ve Aile Hukuku gibi pek çok alanda ihtiyaç duydukları hukuki hizmeti vermektedir.

    MİSYONUMUZ ve VİZYONUMUZ:

    Bahçeşehir Hukuk Bürosu ve Arabuluculuk Merkezi tarafından verilen hukuki hizmetin ve kalite sürekliliğinin sağlanması için tüm hukuki ve finansal gelişmeler yakından takip edilmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemek hedeflenmektedir. Bununla birlikte, müvekkillerin hukuki sorunları gizlilik esaslarına bağlı kalınarak sonuç odaklı yaklaşımla vekâlet ilişkisi yürütülmektedir.

    Büromuz olarak hizmet felsefemizin temelini; hakkaniyet ve dürüstlük içerisinde, yargının bütün taraf ve mensuplarına saygılı biçimde, müvekkillerimize verimli ve kaliteli hizmet sunmak oluşturmaktadır.
    Meslek ilkeleri, hakkaniyet, dürüstlük, verimlilik ve hizmet kalitesi ile insan olmaktan kaynaklanan temel prensiplerimizden asla taviz vermedik. Müvekkillerimizin ve mesleki faaliyetimiz esnasında ilişkide bulunduğumuz tarafların haklarına riayet ederek, toplumun hukuka saygı düzeyini olabildiğince yükseltmeyi hedefliyoruz.